MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 7931741
nr 793 1741
Skåp
Barock, längd: 76, djup: 36, höjd: 205
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:58:08
2.200 kr
2.200 kr